KILKA SŁÓW

O NAS

Kim jesteśmy?
_

Firma ORFI powstała w 1990r. Od 1992r. świadczymy usługi w branży nadruków reklamowych - dla firm i dla Klientów indywidualnych.
Nasz punkt mieści się w Warszawie, przy ulicy Polnej 10/14.

Co robimy?
_

Specjalizujemy się w nadrukach na koszulkach, nadrukach na kubkach ceramicznych oraz znaczkach typu "button". Oferujemy laserowe kopie i wydruki w kolorze oraz doskonałej jakości kolorowe wydruki wielkoformatowe. Polecamy hafty komputerowe, które projektujemy i wykonujemy sami. W naszej bogatej ofercie można znaleźć także puzzle, podkładki, smycze, breloczki czy bannery.
Jako jedna z niewielu firm o podobnym profilu oferujemy aplikacje z dżetów. Realizujemy zamówienia krótkoseryjne i jednostkowe, stanowiące doskonałe prezenty dla bliskich.

Co nas wyróżnia?
_

Przede wszystkim elastyczność umożliwiająca dostosowanie się do potrzeb klienta. Głównym atutem jest krótki czas realizacji zleceń. Pojedyncze nadruki wykonujemy "od ręki". Profesjonalne maszyny i materiały pozwalają wykonywać wysokiej jakości i trwałości nadruki. Nie boimy się ekspresowych czy nietypowych i skomplikowanych zleceń. Nasi klienci nie muszą znać się na projektowaniu i poligrafii - zawsze chętnie pomożemy. Możemy przygotować projekt do druku lub narysować grafikę od zera. Zaproponujemy Wam najlepszą technologię, dopasowaną do rodzaju grafiki i materiału.